Nowe inspiracje na 2022 rok

Nowe inspiracje na 2022 rok

Nowy rok to dla wielu osób czas zmian. Czas na to, aby zmienić swoje życie na lepsze, jeżeli tylko jest taka możliwość. Chociaż, czasem wydaje się, że takich możliwości nie ma, a jest zupełnie inaczej. Zawsze warto spróbować. Tylko że ciężko znaleźć motywację. Całkiem możliwe, że taką motywacją okaże się kalendarz na nowy rok. Ale nie byle jaki, tylko taki konkretny. Mowa tutaj chociażby o takiej propozycji “2022. Rok pełen inspiracji” (https://www.taniaksiazka.pl/2022-rok-pelen-inspiracji-p-1576699.html).

Czas dla siebie

Autorką tego kalendarza jest niesamowita Anna Lewandowska. Tak, ta Anna Lewandowska, która uznawana jest za jedną z najlepszych, polskich trenerek, która jest w stanie skłonić człowieka do podjęcia wielkiego wyzwania. Do tego, aby ten ruszył się z kanapy i zawalczył o lepszą wersję siebie. Jej programy treningowe cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Nie tylko w Polsce.

Trenerka po raz kolejny zaprasza do tego, aby poznać kalendarz, dzięki którym wiele osób może zmienić swoje życie. Wiele osób na co dzień nie ma czasu dla siebie. Żyją w wielkim biegu, nie dostrzegając pewnych ważnych aspektów. Zapominamy o tym, co jest w naszym życiu najważniejsze. Czas na to, aby to zmienić.

Czas na to, aby w końcu zacząć dostrzegać pewne małe rzeczy, ważne chwile. Każdy człowiek powinien nauczyć się je doceniać. Całkiem możliwe, że dzięki temu kalendarzowi w końcu ktoś znajdzie dla siebie dobrą inspirację. Do tego, aby wprowadzić korzystne zmiany w swoim życiu. Nauczymy się w końcu celebrować codzienność.

“2022. Rok pełen inspiracji” to kalendarz, który ma bardzo elegancką okładkę. Nie jest ona zdobna. Można nawet powiedzieć, że jest prosta, ale tkwi w niej urok, którego nie ma żaden inny kalendarz, jaki można znaleźć na rynku.Nie zabraknie tu również miejsc na notatki. Wszyscy będą w stanie zapisać najważniejsze wydarzenia, ale także inne, osobiste przemyślenia.

Może ktoś będzie chciał zanotować swoje postępy w tym, jak zmieni się dla niego ten rok. Kalendarz od Anny Lewandowskiej to bardzo ciekawa propozycja.

 

Warto zagwarantować sobie sporą dawkę wspaniałej inspiracji

Warto zagwarantować sobie sporą dawkę wspaniałej inspiracji

Jeśli już zdecydować się na kalendarz to dlaczego trochę przy tym nie poszaleć? Może warto sprawić sobie przy tym niespodziankę i przyjemność? Tak stało się w moim przypadku, kiedy wylądował u mnie w postaci książkowej “2022. Rok pełen inspiracji“.

Wszystko tutaj gra pod każdym względem

Dotyczy to strony wizualnej, informacyjnej i merytorycznej. Do jego nabycia skusiło mnie słowo “inspiracja”. Jako że cenię sobie rozwój, poznawanie czegoś nowego i stosowanie nabytej wiedzy w praktyce to ten kalendarz od razu wydawał się dla mnie trafnym wyborem. Wiem też, że dzięki niemu każdy dzień stanie się dla mnie okazją do zrobienia czegoś, co sprawi mi przyjemność i pomoże mi się rozwinąć.

To, co od razu przypadło mi do gustu to zwięzłość. Kalendarz został tak pomyślany, żeby dostarczyć cennych informacji i porad, a jednocześnie nie przytłoczyć treścią. Do tego jest ona klarowna i zrozumiała od razu. Szybko się to wszystko czyta i równie szybko można przejść do działania. Uwzględniono też przy tym istotne zagadnienia takie jak: relacje, równowaga, rozwój itd. Pozwala to na doskonalenie się w różnych sferach oraz na zmianę nastawienia, myślenia i postrzegania tego, z czym na co dzień ma się do czynienia. Jest też i miejsce na coś niezbędnego – notatki. Można zapisać w przeznaczonych do tego miejscach własne przemyślenia, do których można później wracać. Tkwi w tym pewien urok, ponieważ z czasem można przyjrzeć się, jak wyglądał postęp na konkretnym etapie i porównać to z tym, gdzie się obecnie jest. Ułatwia to analizę, a także ma wartość sentymentalną. Widok drogi, którą się przebyło, też potrafi być niezwykle inspirujący.

Motywacja do działania przez cały rok

To właśnie gwarantuje ten kalendarz. Zaletą jest też to, że można go zabierać ze sobą. Jeśli nadarzy się okazja czy pojawi się ochota na dawkę inspiracji, można do niego zajrzeć w przerwie od różnych obowiązków, siadając na ławce podczas spaceru lub w trakcie podróży. Anna Lewandowska wpadła na wspaniały pomysł, a efekt jest fantastyczny. Świetny kalendarz. Każdy dzień od razu staje się lepszy. Jest to zasługą cudownej inspiracji.

https://www.youtube.com/watch?v=i7qSTdLzgiE

Kalendarz Anny Lewandowskiej. Hit czy kit?

Kalendarz Anny Lewandowskiej. Hit czy kit?

Zbliża się koniec roku. W księgarniach i supermarketach zaczynają pojawiać się kalendarze na kolejny sezon. 2022. Rok pełen inspiracji autorstwa Anny Lewandowskiej to jeden z przykładów tego, jak powinno się projektować terminarze. Przy tym, to coś więcej niż zwykły kalendarz. Dlaczego? Autorka w każdym miesiącu skupia się na innym elemencie naszego życia i zachęca do rozwoju zaprezentowanych stref. Sprawdźmy, kogo zadowoli ten terminarz.

Prezent dla siebie i dla innych

Kalendarz Anny Lewandowskiej z pewnością zainteresuje większość miłośniczek diet i treningów tej znanej Polki. Możesz pomyśleć też o tym, aby wręczyć taki terminarz bliskiej ci osobie. To świetny pomysł na upominek na Mikołajki, Boże Narodzenie, ale i imieniny czy urodziny. Prosty, uniwersalny, a jednocześnie niezwykle praktyczny. Ale właściwie, dlaczego warto sięgnąć akurat po kalendarz, którzy stworzyła Lewandowska? Produkt od razu wyróżnia się estetyczną szatą graficzną (zarówno w środku, jak i na zewnątrz) oraz jasnymi, przyjemnymi dla oka kolorami. Rozmiar terminarza pozwoli zabrać ci go ze sobą w każde miejsce. Bez problemu schowasz go do swojej torebki, plecaka czy aktówki.

Coś więcej niż tylko kalendarz

Terminarz Anny Lewandowskiej to coś więcej, niż zwykły kalendarz. Poza sporą przestrzenią na własne notatki, w środku znajdziesz wiele porad od autorki. Co więcej, w każdym miesiącu Lewandowska skupia się na innym aspekcie naszego życia. Raz będziemy mieć do czynienia z bliskością, raz sprawdzimy, jak wygląda u nas akceptacja siebie. Takie zróżnicowanie sprawia, że Rok pełen inspiracji jest kalendarzem, który motywuje do działania.

2022. Rok pełen inspiracji to:

– kalendarz autorstwa Anny Lewandowskiej,

– uniwersalny i praktyczny pomysł na prezent,

– sprawdzi się u osób, które lubią planować,

– zadowoli też osoby mające problem z organizacją dnia,

– coś więcej niż kalendarz,

– stylowa szata graficzna i ładne kolory,

– każdy miesiąc skupia się na innej strefie naszego życia.